ATLETSKO DRUŠTVO NOVA AURORA KLUBSKI REKORDI

 

Pionirji U8 (Atleti, ki bodo v letu tekmovanja dopolnili največ 7 let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
60m11,58 s Leonardo Korent 9.5.2013 Kranj 
daljina (cona)2,45 m Leonardo Korent 11.4.2013 Kranj 
 daljina z mesta1,43 m Leonardo Korent 21.4.2013 Bled 

 

Pionirji U10 (Atleti, ki bodo v letu tekmovanja dopolnili 8 ali 9 let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
40m6,95 s Enej Rušt 7.6.2015 Pula
60m10,53 s Nik Mužina 18.5.2013 Kranj 
150m26,17 s Nik Mužina 18.5.2013 Kranj 
daljina (cona)3,39 m Nik Mužina 21.4.2013 Bled 
vortex32,43 m Jakob Antonaz3.6.2018 Pula

 

Pionirji U12 (Atleti, ki bodo v letu tekmovanja dopolnili 10 ali 11 let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
40m6,87 s Jan Tul 7.6.2015 Pula
50m8,85 s Jernej Jevšček 10.10.2009 Pordenone
60m 8,73 s Maj Pregelj 7.10.2006 Pordenone
 60m H12,20 s Maj Pregelj 29.1.2006 Ljubljana 
150m 26,21 s Vito Grula 23.5.2009 Kranj 
200m 32,84 s Andrej Koren 15.5.2006 Koper 
600m 2:03,33 Maj Pregelj 7.10.2006 Pordenone 
daljina (cona)3,84 m Tristan Alessandro Korent 23.4.2013 Kranj 
 žogica27,00 m Peter Grula 4.6.2005 Koper 
 krogla (2kg)6,79 m Maj Oblak 18.5.2013 Kranj 
vortex 44,18 m Jan Tul 7.6.2015 Pula 
 troboj (60m,60mH,daljina)1750 t Maj Pregelj 21.1.2006 Ljubljana 

 

Pionirji U14 (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 12 ali 13 let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
50m8,85 s Jernej Jevšček 10.10.2009 Pordenone
60m 8,64 s Mark Volf 26.5.2016 Koper 
 60m H10,76 s Jernej Jevšček 6.10.2012 Pordenone 
150m 26,21 s Vito Grula 23.5.2009 Kranj 
200m 28,69 s Jernej Javšček 10.6.2012 Koper 
200m H 32,76 s Jernej Javšček 16.9.2012 Velenje 
300m 44,72 s Lan Golob 15.4.2015 Koper 
600m1:47,45 Jernej Javšček 18.5.2012 Kranj 
1000m3:19,52 Jernej Javšček 24.5.2012 Koper 
daljina (cona) 5,29 m Jan Kalšek 6.5.2018 Koper 
daljina
4,62 m Mark Volf 5.6.2016 Pula 
višina
1,30 m Jan Tul 26.5.2016 Koper 
žogica
32,00 m Andrej Koren 4.6.2005 Koper 
vortex
44,06 m Jan Tul 5.6.2016 Pula  
 troboj (60m,60mH,daljina)1953 t Maj Pregelj 4.2.2007 Ljubljana 

 

Pionirji U16 (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 14 ali 15 let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
40m6,00 s Marko Poljšak 22.8.1998 Sacile 
50m 7,30 s Marko Poljšak 7.6.1998 Tarvisio 
60m 7,63 s Mark Volf 16.1.2019 Novo Mesto 
60m H 10,76 s Jernej Jevšček 6.10.2012 Pordenone 
80m 10,00 s Klemen Prebevšek 6.6.1999 Tarvisio 
100m 12,49 s Klemen Prebevšek 5.10.2012 N.Gorica 
150m19,61 s Jernej Praprotnik 2.6.2001 Kranj 
200m26,06 s Nejc Grbac 26.5.2013 Domžale 
300m 39,46 s Mark Volf 16.6.2019 Novo Mesto 
300m H43,65 s Klemen Prebevšek 12.9.1999 Koper 
400m58,52 s Klemen Prebevšek 5.6.1999 Kranj 
600m1:37,00 Jernej Jevšček 18.5.2013 Kranj
 800m2:22,38 Marko Golja 5.6.1999 Kranj 
 1000m3:04,06 Jernej Jevšček 13.5.2013 Koper 
 1200m4:17,20 Marko Golja 6.6.1999 Tarvisio 
1500m4:48,95 Marko Golja 22.4.2000 Ljubljana 
 daljina (cona)4,57 m Jan Tul 24.5.2016 Koper 
 daljina6,00 m Rok Viler 1.9.2001 Velenje 
 višina1,79 m Stiepan Sokič 23.9.1996 Maribor 
 disk (1kg)50,52 m Stiepan Sokič  23.9.1996 Maribor 
 kopje56,07 m Stiepan Sokič  21.8.1999 Sacile 
 krogla9,81 m Klemen Prebevšek 6.6.1999 Tarvisio 
 4x100m51,35 s Golja, Prebevšek,
Barut, Sedmak 
5.6.1999 Kranj 

 

Mlajši mladinci (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 16 ali 17 let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
60m7,80 sKlemen Prebevšek23.1.1999Celje
60m H10,76 s Jernej Jevšček 6.10.2012 Pordenone 
80m 10,00 s Klemen Prebevšek 6.6.1999 Tarvisio 
100m 11,46 s Jure Vižintin   
150m 19,61 s Jernej Praprotnik 2.6.2001 Kranj 
200m 23,19 s Jure Vižintin 25.5.1996 Ljubljana 
300m36,70 s Jure Vižintin 31.8.1996 Koper 
300m H42,38 s Klemen Prebevšek 16.6.2001 Ljubljana 
400m 55,11 s Klemen Prebevšek 30.6.2001 Koper 
600m1:37,00 Jernej Jevšček 18.5.2013 Kranj
800m2:14,48 Lucjan De Reggi 8.6.2018 Trst 
 1000m3:04,06 Jernej Jevšček 13.5.2013 Koper 
 1200m4:17,20 Marko Golja 6.6.1999 Tarvisio 
 1500m4:48,95 Marko Golja 22.4.2000 Ljubljana 
 daljina6,48 m Rok Viler 14.9.2002 Ravne 
višina1,79 m Stiepan Sokič 23.9.1996 Maribor 
 disk (1,5kg)45,84 m Stiepan Sokič 29.8.1998 Ljubljana 
 krogla9,81 m Klemen Prebevšek6.6.1999 Tarvisio 
 kopje56,07 m Stiepan Sokič 21.8.1996 Sacile 
 4x100m48,15 s Prebevšek, Viler,
Jereb, Praprotnik 
16.6.2001 Ljubljana 

 

Starejši mladinci (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 18 ali 19 let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
60m7,80 sKlemen Prebevšek23.1.1999Celje
80m10,00 s Klemen Prebevšek 6.6.1999 Tarvisio 
100m 11,01 s Jure Vižintin 7.6.1998 Koper 
150m 19,61 s Jernej Praprotnik 2.6.2001 Kranj 
200m 22,51 s Jure Vižintin 14.6.1998 Ljubljana 
300m36,70 s Jure Vižintin 31.8.1996 Koper 
300m H42,38 s Klemen Prebevšek 16.6.2001 Ljubljana 
400m 51,70 s Jure Vižintin 29.8.1998 San Vito 
600m1:37,00 Jernej Jevšček 18.5.2013 Kranj
800m2:22,38 Marko Golja 5.6.1999 Kranj 
 1000m3:04,06 Jernej Jevšček 13.5.2013 Koper 
 1200m4:17,20 Marko Golja 6.6.1999 Tarvisio 
 1500m4:48,95 Marko Golja 22.4.2000 Ljubljana 
 daljina7,12 m Rok Viler 18.9.2004 Celje 
troskok12,78 m Jernej Praprotnik8.7.2004 Maribor 
višina1,84 m Jan Tomažin 29.5.2000 Koper 
 disk (1,75kg)39,59 m Stiepan Sokič 10.7.1999 Ljubljana 
 4x100m48,15 s Prebevšek, Viler,
Jereb, Praprotnik 
16.6.2001 Ljubljana 

 

Mlajši člani (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 20, 21 ali 22 let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
60m7,04 sRok Viler9.2.2008Ljubljana
100m 10,81 s Rok Viler 28.6.2008 Ptuj 
200m 21,73 s Rok Viler 29.7.2007 N.Gorica 
300m36,70 s Jure Vižintin 31.8.1996 Koper 
300m H42,38 s Klemen Prebevšek 16.6.2001 Ljubljana 
400m 51,70 s Jure Vižintin 29.8.1998 San Vito 
600m1:37,00 Jernej Jevšček 18.5.2013 Kranj
800m2:22,38 Marko Golja 5.6.1999 Kranj 
 1000m3:04,06 Jernej Jevšček 13.5.2013 Koper 
 1200m4:17,20 Marko Golja 6.6.1999 Tarvisio 
 1500m4:48,95 Marko Golja 22.4.2000 Ljubljana 
 daljina7,16 m Rok Viler 28.7.2007 N.Gorica 
troskok12,78 m Jernej Praprotnik8.7.2004 Maribor 
višina1,84 m Jan Tomažin 29.5.2000 Koper 
 4x100m48,15 s Prebevšek, Viler,
Jereb, Praprotnik 
16.6.2001 Ljubljana 

 

Člani (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 23 ali več let)

 DISCIPLINA  Rezultat  Ime in Priimek  Datum  Kraj 
60m7,04 sRok Viler9.2.2008Ljubljana
100m 10,81 s Rok Viler 28.6.2008 Ptuj 
110m H15,59 s Rok Kocjančič   
150m 16,29 s Rok Viler 15.5.2012 Koper 
200m 21,73 s Rok Viler 29.7.2007 N.Gorica 
300m34,97 s Jure Vižintin 22.4.2000 Ljubljana 
400m 49,05 s Jure Vižintin 14.5.2000 N.Gorica 
400m H 52,21 s Rok Kocjančič 14.6.1998 Ljubljana 
600m1:37,00 Jernej Jevšček 18.5.2013 Kranj
800m2:22,38 Marko Golja 5.6.1999 Kranj 
 1000m3:04,06 Jernej Jevšček 13.5.2013 Koper 
 1200m4:17,20 Marko Golja 6.6.1999 Tarvisio 
 1500m4:48,95 Marko Golja 22.4.2000 Ljubljana 
 milja5:12,00 Jure Vižintin 17.12.2005 Koper 
 daljina7,42 m Rok Viler 26.5.2012 Sl.Bistrica 
 troskok12,86 m Elvis Kranjec 9.6.1999 San Vito 
višina1,84 m Jan Tomažin 29.5.2000 Koper 
 4x100m48,15 s Prebevšek, Viler,
Jereb, Praprotnik 
16.6.2001 Ljubljana 

Pionirke U8 (Atleti, ki bodo v letu tekmovanja dopolnili največ 7 let)

 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
60m  11,36 s Ariana Korent 23.4.2013 Kranj
daljina (cona)  2,94 m Ariana Korent 23.4.2013 Kranj
 daljina z mesta  1,50 m Neja Mužina in Ariana Korent 18.5.2013 Kranj

Pionirke U10 (Atleti, ki bodo v letu tekmovanja dopolnili največ 9 let)

 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
40m  7,35 s Neja Možina 7.6.2015 Pula
Vortex  17,73 m Erin Kočevar 3.6.2018  Pula
Pionirke U12 (Atleti, ki bodo v letu tekmovanja dopolnili 10 ali 11 let)
 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
50m 8,13 s Niki Kmetec 10.10.2009 Pordenone
60m  9,91 s Iva Ferencek 26.5.2013 Domžale
 60m H 12,32 s Špela Miklavčič 4.2.2007 Ljubljana
200m  31,50 s Niki Kmetec 28.6.2009 Velenje
600m  1:56,87 Niki Kmetec 28.6.2009 Velenje
daljina (cona)  3,31 m Kristina Kovačič 4.2.2007 Ljubljana
višina  1,26 m Iva Ferencek 15.9.2013 Postojna
 žogica 16,03 m Špela Miklavčič 20.5.2007 Sežana
Vortex  17,73 m Erin Kočevar 3.6.2018  Pula
 troboj (60m,60mH,daljina) 1480 t Kristina Kovačič 4.2.2007 Ljubljana

Pionirke U14 (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 12 ali 13 let)

 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
50m 8,13 s Niki Kmetec 10.10.2009 Pordenone
60m  8,60 s Urška Miklavčič 20.5.2007 Sežana
 60m H 10,40 s Urška Miklavčič 8.9.2007 Koper
200m  31,50 s Niki Kmetec 28.6.2009 Velenje
300m  45,20 s Urška Miklavčič 7.6.2007 Postojna
600m 1:51,30 Niki Kmetec 22.5.2010 Kranj
1000m 3:32,72 Niki Kmetec 20.6.2010 Celje
daljina (cona)  5,10 m Urška Miklavčič 8.9.2007 Koper
daljina 4,83 m Urška Miklavčič 20.5.2007 Sežana
višina 1,47 m Iva Ferencek 7.6.2015 Pula
žogica 43,00 m Urška Miklavčič 20.5.2007 Sežana
krogla (2kg) 8,65 m Urška Miklavčič 8.9.2007 Koper
 troboj (60m,60mH,daljina) 2649 t Urška Miklavčič 4.2.2007 Ljubljana
 četveroboj (60m,600m,daljina,žogica) 2697 t Urška Miklavčič 23.6.2007 M.Sobota

Pionirke U16 (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 14 ali 15 let)

 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
50m  8,13 s Niki Kmetec 10.10.2009 Pordenone
60m  8,25 s Špela Grom 3.6.1999 Ljubljana
60m H  10,30 s Nina Oberstar 3.6.1999 Ljubljana
80m  10,88 s Mateja Pintarič 11.6.2000 Kranj
80m H 12,57 s Urška Miklavčič 23.5.2009 Brežice
100m  13,30 s Zana Boletini 25.6.1998 Kranj
150m 20,40 s Mateja Pintarič 11.6.2000 Kranj
200m 27,66 s Urška Miklavčič 5.9.2009 Domžale
300m  43,35 s Mateja Pintarič 29.5.2000 Koper
300m H 48,28 s Mateja Pintarič 24.6.2000 Ljubljana
400m 1:03,86 Mateja Pintarič 21.7.1996 N.Gorica
500m 1:23,93 Jana Sluga 8.4.2000 Koper
600m 1:43,48 Daša Bajec 20.9.1998 Koper
 800m 2:29,00 Daša Bajec 25.6.1998 Kranj
 1000m 3:13,40 Jana Sluga 8.6.2000 Ljubljana
 1200m 4:08,00 Jana Sluga 5.9.1999 Maiano
 daljina (cona) 5,56 m Urška Miklavčič 14.5.2009 Koper
 daljina 5,56 m Urška Miklavčič 3.10.2009 Kaposvar
troskok 10,64 m Urška Miklavčič 13.9.2009 Koper
 višina 1,53 m Nina Oberstar 6.6.1999 Tarvisio
žogica 14,38 m Urška Miklavčič 20.5.2007 Sežana
 disk (1kg) 21,71 m Ljubica Miška 20.9.1998 Koper
 kopje 27,01 m Ljubica Miška 20.9.1998 Koper
 krogla 8,66 m Urška Miklavčič 23.5.2009 Brežice
četveroboj 2697 t Urška Miklavčič 23.6.2007 M.Sobota
sedmeroboj 3986 t Urška Miklavčič 23.5.2009 Brežice
 4x100m 51,77 s Boletini, Pintarič, Grom, Oberstar 25.6.1998 Kranj
 4x200m 1:52,93 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 23.8.1999 N.Mesto
 4x300m 2;57,01 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 12.9.1999 Koper

Mlajše mladinke (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 16 ali 17 let)

 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
60m  7,96 s Ana Križmančič 24.2.1996 Ljubljana
60m H  10,30 s Nina Oberstar 3.6.1999 Ljubljana
80m  10,88 s Mateja Pintarič 11.6.2000 Kranj
80m H 12,57 s Urška Miklavčič 23.5.2009 Brežice
100m  12,45 s Ana Križmančič 7.9.1996 Budimpešta
100m H 21,01 s Astrid Petz 23.5.2009 Kranj
150m 20,40 s Mateja Pintarič 11.6.2000 Kranj
200m 25,74 s Ana Križmančič 21.7.1996 N.Gorica
300m  40,72 s Ana Križmančič 6.7.1996 Kranj
300m H 45,47 s Mara Ambrožič 29.8.1998 Ljubljana
400m 59,90 s Ana Križmančič 31.6.1996 Gorizia
500m 1:22,13 Daša Bajec 8.4.2000 Koper
600m 1:38,45 Daša Bajec 24.6.2000 Ljubljana
 800m 2:22,21 Daša Bajec 6.5.2000 Ljubljana
 1000m 3:07,32 Daša Bajec 10.10.2000 Ljubljana
 1200m 4:08,00 Jana Sluga 5.9.1999 Maiano
 1500m 5:04,53 Daša Bajec 5.6.1999 Kranj
 daljina 5,56 m Urška Miklavčič 3.10.2009 Kaposvar
troskok 10,64 m Urška Miklavčič 13.9.2009 Koper
 višina 1,65 m Nina Oberstar 19.5.2001 Ljubljana
 disk (1,5kg) 24,58 m Ljubica Miška 6.5.2000 Ljubljana
 kopje 27,01 m Ljubica Miška 20.9.1998 Koper
 krogla 8,66 m Urška Miklavčič 23.5.2009 Brežice
 4x100m 51,77 s Boletini, Pintarič, Grom, Oberstar 25.6.1998 Kranj
 4x200m 1:52,93 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 23.8.1999 N.Mesto
 4x300m 2;57,01 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 12.9.1999 Koper

Starejše mladinke (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 18 ali 19 let)

 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
60m  7,90 s Ana Križmančič 22.2.1997 Ljubljana
60m H  10,30 s Nina Oberstar 3.6.1999 Ljubljana
80m  10,88 s Mateja Pintarič 11.6.2000 Kranj
80m H 12,57 s Urška Miklavčič 23.5.2009 Brežice
100m  12,20 s Ana Križmančič 3.7.1997 Maribor
100m H 21,01 s Astrid Petz 23.5.2009 Kranj
150m 20,40 s Mateja Pintarič 11.6.2000 Kranj
200m 25,23 s Ana Križmančič 12.7.1997 Ljubljana
 200m (dvorana)  26,31 s Ana Križmančič 17.2.1997 Firenze
300m  40,72 s Ana Križmančič 6.7.1996 Kranj
300m H 45,47 s Mara Ambrožič 29.8.1998 Ljubljana
400m 59,44 s Davorka Vodopija 1.6.1999 Koper
500m 1:22,13 Daša Bajec 8.4.2000 Koper
600m 1:38,45 Daša Bajec 24.6.2000 Ljubljana
 800m 2:20,56 Daša Bajec 6.9.2001 Kranj
 1000m 3:07,32 Daša Bajec 10.10.2000 Ljubljana
 1200m 4:08,00 Jana Sluga 5.9.1999 Maiano
 1500m 4:55,02 Daša Bajec 14.9.2002 Ravne
 3000m 11:11,61 Daša Bajec 30.6.2001 N.Gorica
 daljina 5,56 m Urška Miklavčič 3.10.2009 Kaposvar
troskok 10,64 m Urška Miklavčič 13.9.2009 Koper
 višina 1,69 m Nina Oberstar 16.5.2002 Ljubljana
 4x100m 51,02 s Bajda, Vodopija, Ambrožič, Križmančič 21.6.1997 N.Gorica
 4x200m 1:52,93 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 23.8.1999 N.Mesto
 4x300m 2;57,01 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 12.9.1999 Koper

Mlajše članice (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 20, 21 ali 22 let)

 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
60m  7,90 s Ana Križmančič 22.2.1997 Ljubljana
60m H  10,30 s Nina Oberstar 3.6.1999 Ljubljana
100m  12,20 s Ana Križmančič 3.7.1997 Maribor
100m H 21,01 s Astrid Petz 23.5.2009 Kranj
200m 25,23 s Ana Križmančič 12.7.1997 Ljubljana
 200m (dvorana)  26,31 s Ana Križmančič 17.2.1997 Firenze
300m  40,72 s Ana Križmančič 6.7.1996 Kranj
300m H 45,47 s Mara Ambrožič 29.8.1998 Ljubljana
400m 58,43 s Daša Bajec 18.9.2005 N.Gorica
500m 1:22,13 Daša Bajec 8.4.2000 Koper
600m 1:38,45 Daša Bajec 24.6.2000 Ljubljana
 800m 2:20,56 Daša Bajec 6.9.2001 Kranj
 1000m 3:07,32 Daša Bajec 10.10.2000 Ljubljana
 1200m 4:08,00 Jana Sluga 5.9.1999 Maiano
 1500m 4:55,02 Daša Bajec 14.9.2002 Ravne
 3000m 11:11,61 Daša Bajec 30.6.2001 N.Gorica
 daljina 5,56 m Urška Miklavčič 3.10.2009 Kaposvar
troskok 10,64 m Urška Miklavčič 13.9.2009 Koper
 višina 1,69 m Nina Oberstar 16.5.2002 Ljubljana
 4x100m 51,02 s Bajda, Vodopija, Ambrožič, Križmančič 21.6.1997 N.Gorica
 4x200m 1:52,93 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 23.8.1999 N.Mesto
 4x300m 2;57,01 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 12.9.1999 Koper

Članice (Atleti, ki so ali bodo v letu tekmovanja dopolnili 23 ali več let)

 DISCIPLINA   Rezultat   Ime in Priimek   Datum   Kraj 
60m  7,90 s Ana Križmančič 22.2.1997 Ljubljana
60m H  10,30 s Nina Oberstar 3.6.1999 Ljubljana
100m  12,20 s Ana Križmančič 3.7.1997 Maribor
100m H 21,01 s Astrid Petz 23.5.2009 Kranj
150m 18,53 Daša Bajec 15.5.2012 Koper
200m 24,59 s Daša Bajec 13.6.2010 Maribor
 200m (dvorana)  26,31 s Ana Križmančič 17.2.1997 Firenze
300m  39,75 s Daša Bajec 6.5.2012 Leibnitz
400m 54,95 s Daša Bajec 12.6.2010 Maribor
500m 1:22,13 Daša Bajec 8.4.2000 Koper
600m 1:35,66 Daša Bajec 21.4.2011 Udine
 800m 2:08,53 Daša Bajec 9.8.2009 Tervisio
 1000m 3:07,32 Daša Bajec 10.10.2000 Ljubljana
 1200m 4:08,00 Jana Sluga 5.9.1999 Maiano
 1500m 4:55,02 Daša Bajec 14.9.2002 Ravne
 3000m 11:11,61 Daša Bajec 30.6.2001 N.Gorica
 daljina 5,56 m Urška Miklavčič 3.10.2009 Kaposvar
troskok 10,64 m Urška Miklavčič 13.9.2009 Koper
 višina 1,69 m Nina Oberstar 16.5.2002 Ljubljana
 4x100m 51,02 s Bajda, Vodopija, Ambrožič, Križmančič 21.6.1997 N.Gorica
 4x200m 1:52,93 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 23.8.1999 N.Mesto
 4x300m 2;57,01 Radovčič, Pintarič, Oberstar, Grom 12.9.1999 Koper